Kim jest Ewelina Ruckgaber? [partner, rodzina, Instagram]

Ewelina Ruckgaber to polska aktorka, kojarzona głównie z serialu Gliniarze. Brała również udział w 12. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Szczegółowe informacje o karierze i życiu prywatnym Eweliny Ruckgaber znajdziesz poniżej.

Kim jest Ewelina Ruckgaber?

Ewelina Ruckgaber urodziła się 19 lutego 1986 w Warszawie. W 2012 roku ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu.

Na szklanym ekranie zadebiutowała w 1998 roku rolą Agaty w serialu Tata, a Marcin powiedział. Zagrała również w serialach: Na wspólnej, Pierwsza miłość, Drogówka, Na sygnale. Popularność przyniosła jej rola w serialu paradokumentalnym Gliniarze, gdzie wciela się rolę aspirant sztabowej Natalii Nowak.

Na deskach teatru zagrała m.in. w spektaklach: Król Maciuś I, Testament psa, czyli historia o miłosiernej oraz Świadectwa wzlotu, upadku, wzlotu, wzlotu, wzlotu, upadku itd. Antka Kochanka.

W 2019 roku wzięła udział w 12. edycji show telewizji Polsat Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

W 2000 roku prowadziła program Do góry nogami. Brała również udział w reklamach telewizyjnych oraz podkładała głos do wielu animowanych bohaterów reklam i filmów.

Występowała również w Kapeli ze Śląska im. Józefa Poloka, a w 2018 roku wydała solowy singiel z piosenka Świata widzenie.

Ewelina Ruckgaber — życie prywatne

Mama aktorki śpiewała w kapeli Czerniakowskiej. Tam poznała się z jej ojcem, aktorem Józefem Polokiem.

Partnerem Eweliny jest aktor Łukasz Strzałka. Para poznała się w 2018 roku na planie serialu Gliniarze, Strzałka gra młodszego aspiranta Michała Rafalskiego, który ściśle współpracuje z serialową Natalią.

Ewelina Ruckgaber uwielbia tańczyć, interesuje się modelingiem i piłka nożną, jest miłośniczką zwierząt.

Chociaż aktorka jest niewątpliwie piękną kobietą, prawdopodobnie zdarzyło jej się poprawić urodę, a konkretnie wielkość ust, co zauważyli w 2019 roku fani serialu Gliniarze.

Ewelina Ruckgaber — Instagram

Aktorka prowadzi konto na Instagramie pod nazwą @ewelinaruckgaber_official. Obserwuje ja 47,8 tys. użytkowników.