Kim jest Ania Starmach? [wiek, mąż, Instagram, przepisy]

Ania Starmach rozpoznawalność zdobyła dzięki udziałowi w programie MasterChef, gdzie jest jurorem. Zawsze uśmiechnięta i pomocna, szybko zjednała sobie sympatię widzów. Co warto wiedzieć o Ani Starmach? Poniżej znajdziesz wiele interesujących informacji na jej temat.

Kim jest Ania Starmach?

Ania Starmach urodziła się 15 maja 1987 w Krakowie. Z wykształcenia jest historyczką sztuki, ukończyła ten kierunek na Uniwersytecie Jagiellońskim.
Sztuki kulinarnej uczyła się m.in. we Francji, gdzie odbyła staż w restauracji Lameloise, a także kurs w paryskiej szkole Le Cordon Bleu.

W 2010 była ambasadorką firmy Kamis. W tym samym roku wygrała konkurs „Gotuj o wszystko”, organizowany przez program Dzień dobry TVN.

W telewizji TVN Style prowadzi program Pyszne 25, w którym w 25 minut przyrządza potrawę za 25 zł. Na podstawie tej serii powstały jej książki: Pyszne 25, Pyszne. Nowa porcja przepisów oraz Pyszne na każdą okazję. Jest również prowadzącą programów MasterChef i MasterChef Junior. W RMF Classic prowadzi program Zdrowego dnia!.

W 2016 roku Ania Starmach zdobyła statuetkę Gwiazda Plejady w kategorii „Metamorfoza roku” podczas Wielkiej Gali Gwiazd Plejady.

Ania Starmach — życie prywatne

Ania Starmach jest córką Teresy i Andrzeja Starmachów, krakowskich historyków i kolekcjonerów sztuki, właścicieli Galerii Starmach.

Jej mężem jest Piotr Kusek, para wzięła ślub w 2017 w Krakowie. W 2018 roku na świat przyszła ich córka — Jagna.

Anna Starmach — Instagram

Ania prowadzi konto na Instagramie pod nazwą ania_starmach. Można tam obejrzeć zdjęcia, które ukazują, jak spędza wolny czas z mężem i córką. Przede wszystkim są to jednak zdjęcia związane z jej życiem zawodowym, zwłaszcza fotografie przygotowywanych przez nią potraw.

Ania Starmach— przepisy

Ania Starmach swoje przepisy publikuje na autorskim blogu aniastarmach.pl.