Kim jest Ania Ryśnik? [wiek, Instagram, Warsaw Shore]

Czy Ania Ryśnik jest Ci znana? Jeśli nie to zachęcamy do przeczytania poniższego artykułu. Przedstawimy w nim sylwetkę celebrytki, która znana jest z programu „Warsaw Shore”. Tuż po programie przeszła ogromną metamorfozę.

Kto to taki?

Internauci bardzo często szukają w wyszukiwarce informacji kim jest Anna Ryśnik. Wiemy doskonale, że kobieta ta brała udział w programie „Warsaw Shore”, ale jednak chcieliby  się o niej nieco więcej dowiedzieć. Ryśnik jest obecnie influencerką oraz celebrytka. Popularność udało jej się zdobyć dzięki programowi „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”. Program ten był emitowany na antenie MTV. Brała w nim udział przez dokładnie pięć edycji. Znana była widzom jako „Duża Ania”.

Kobieta mieszka na stałe w Łodzi, ale pochodzi ze Żmigrodu, który znajduje się w województwie dolnośląskim.

Jej życie możemy obserwować w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją już prawie 300 tysięcy obserwujących. Wśród jej zdjęć można podziwiać głównie fotografie z prywatnego życia. Czasem znajdziemy także posty, które zawierają lokowanie produkty.

Musimy sobie powiedzieć jasno, że od programu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” Ania przeszła ogromną metamorfozę. Zaczęła dbać o siebie, powiększyła piersi oraz usta, jak i także przeszła kilka innych upiększających zabiegów. Efekty są naprawdę piorunujące. Ryśnik wygląda naprawdę znakomicie.

Życie prywatne

Ania urodziła się w 1990 roku w grudniu. Jest zatem w kwiecie wieku. Jej partnerem był niejaki Damian, ale rozstali się w roku 2019. Usunęła ich wspólne zdjęcia na Instagramie. Ryśnik obecne pojawia się bardzo rzadko z kimkolwiek. Raczej na zdjęcia jest sama. Od czasu do czasu raczy nas fotografiami ze zwierzętami. Są to głównie konie bądź też psy.

Ania ryśnik nie ma swoich własnych dzieci. Jednak zdecydowała się na adopcję dziewczynki Ester. Pochodzi ona z Afryki i bardzo szybko skradła serce celebrytki.

Ester jednak jest dzieckiem adoptowanym na odległość. Taka forma głównie polega na wsparciu materialnym i finansowym comiesięcznym oraz utrzymywaniu z nim kontaktu korespondencyjnego chociażby poprzez wideo.

Musimy pochwalić ten czyn. Dzieci w Afryce naprawdę nie mają łatwe życia. Osoby dobrze usytuowane, które mogą sobie pozwolić na wsparcie finansowe powinny udzielać się charytatywnie, chociaż oczywiście nie jest to obowiązkowe. Właśnie dlatego niezwykle gratulujemy Ani takiego postępowania. Jesteśmy dumni z jej czynu i na pewno to pochwalamy. Inne osoby powinny jak najbardziej brać z celebrytki przykład.