Kim jest Ania Dąbrówka? Czy zrobi karierę jak jej znana mama?

Na promocji najnowszej płyty Natalii Kukulskiej – Czułe Struny nie mogło zabraknąć jej rodziny. Artystka pojawiła się w towarzystwie męża, Michała Dąbrówki oraz dwójki swoich dzieci – Jana i Ani. Urodziwa córka wokalistki przykuła szczególną uwagę mediów. Kim jest Ania Dąbrówka? Czy nastolatka pójdzie w ślady baci (śp. Annie Jantar) oraz mamy?

Kim jest Ania Dąbrówka?

Ania Dąbrówka, 15-letnia córka Natalii Kukulskiej, ma już za sobą muzyczny debiut. Tańczyła i śpiewała w młodzieżowej formacji Żywioły, uczęszczała również do Warsztatowej Akademii Musicalowej w Warszawie.

Niedawno mogliśmy podziwiać ją w teledysku do utworu Rekonstrukcja, gdzie nastolatka pochwaliła się swoimi umiejętnościami tanecznymi i wykonała krótką choreografię. W sieci pojawił się również teledysk do piosenki Przygotujmy lepszy świat, którą Ania śpiewa. Utwór promuje program edukacyjny dla klas 1-3 szkół podstawowych przygotowany przez ekspertów do spraw żywienia i doświadczonych pedagogów, aby pokazać dzieciom, że nawet mała zmiana na talerzu ma pozytywny wpływ na zdrowie ludzi i stan środowiska.

Ania marzy o studiach w szkole teatralnej New York University Tisch School of the Arts. Dlatego w planach ma zdawanie międzynarodowej matury.

Wszyscy czekają, że będzie drugą Anną Jantar, ale ona nie ma takich zapędów. O muzyce myśli najmniej. Ma bzika na punkcie języka angielskiego. Chce mieszkać za granicą, uczyć się w języku angielskim i zostać aktorką. Interesuje się filmem i myśli o aktorstwie, a nie o śpiewie — podaje tygodnik Na Żywo.