Kim jest Agnieszka Mrozińska? [mąż, dzieci, Instagram]

Agnieszka Mrozińska to polska aktorka, która cieszy się dużą sympatią wśród młodej publiczności. To właśnie ona zdubbingowała bohaterki kultowych seriali Disney Channel, np. tytułową bohaterkę serialu Słoneczna Sonny, którą zagrała Demi Lovato. Często pojawia się na salonach i bierze udział w imprezach celebryckich. Zawsze się szeroko uśmiechnięta, zaraża innych energią. Co jeszcze wiemy o sympatycznej aktorce?

Kim jest Agnieszka Mrozińska?

Agnieszka Mrozińska urodziła się 10 kwietnia 1989 roku w Zawierciu. Jest aktorką filmową, dubbingową i teatralną, a także producentką filmową, wokalistką i tancerką.

Wiele nastolatek może kojarzyć ją z kultowych seriali Disney Channel, a użyczenie głosu Demi Lovato w produkcji Słoneczna Sonny otworzyło jej drzwi do kariery w dubbingu. Agnieszka Mrozińska podkreśla w wywiadach, że „przemawianie” ustami bohaterki serialu sprawiło, że stała się niemal oficjalnym głosem amerykańskiej aktorki w polskojęzycznych produkcjach z jej udziałem. Dzięki temu usłyszeliśmy ją np. w serialu Słoneczna Sonny i w filmie Program ochrony księżniczek.

Aktorka użyczyła również głosu bohaterce serialu „Violetta”. Mrozińska twierdzi, że jest to jej największa dubbingowa rola. Poza tym widzowie mogli usłyszeć jej głos w animowanych serialach My Little Pony: Przyjaźń to magia, Agi Bagi i Ni Hao Kai Lan. Dzięki pracy nad tym ostatnim nauczyła się kilku słów po chińsku.

Agnieszka Mrozińska od wielu lat pojawia się również na ekranie. Zadebiutowała epizodyczną rolą w serialu Malanowski i partnerzy. Później zagrała epizody w Niani, Na dobre i na złe oraz Ojciec Mateusz. W 2011 roku zagrała w kilku odcinkach Barw szczęścia, a po latach dołączyła na stałe do obsady serialu. Gra postać Marioli Kłos.

Od lat związana jest także z Teatrem Muzycznym Roma. Do tej pory zagrała w musicalach Deszczowa piosenka, Akademia pana Kleksa, Upiór w Operze oraz Mamma Mia!. Oprócz występowania w teatrze muzycznym Mrozińska prowadzi również warsztaty musicalowe dla dzieci. Jest także znana z działalności charytatywnej i społecznej — często bierze udział w akcjach mającym pomóc dzieciom z biednych rodzin w spełnianiu ich marzeń. Jak podkreśla, sama w dzieciństwie nie miała wiele, więc teraz czuje potrzebę pomocy potrzebującym.

Agnieszka Mrozińska — życie prywatne

Aktorka związana jest z projektantem mody — Alexem Caprice. Para pojawiła sie razem m.in. na Wielkiej Gali Gwiazd Plejady w 2018 i 2019 roku.

Ma córkę Nadię. Ojcem dziewczynki jest były mąż aktorki, Piotr Jaszczuk. Dla dobra dziecka pozostają w przyjaznych stosunkach.

Agnieszka Mrozińska jest również projektantką — ma własną kolekcję biżuterii. Uwielbia też pływać i często bierze udział w zawodach pływackich dla celebrytów.

Agnieszka Mrozińska — Instagram

Aktorka posiada konto na Instagramie. Można ją znaleźć pod nazwą agnieszkamrozinskaofficial_. Obserwuja ją 64,7 tys. użytkowników.