Jutro Medical – jak działa przychodnia lepszego jutra?

Każdy człowiek ceni sobie dobrą opiekę zdrowotną. Przychodnia Jutro Medical, działająca w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia dba o każdego pacjenta na najwyższym poziomie. Jak ona działa?

Jutro Medical – stacjonarnie, telefonicznie oraz za pomocą chatu w aplikacji

Celem tej przychodni jest ułatwienie dostępu do Podstawowej Opieki Zdrowotnej każdej ubezpieczonej osobie. Z tego też powodu stawiają oni na technologię. W ich przychodni możesz umówić się nie tylko na wizytę stacjonarną bądź telemedyczną, ale również na chacie w ich aplikacji!

Jak zostać pacjentem Jutro Medical?

Aby zapisać się do przychodni Jutro Medical musisz ściągnąć ich aplikację na telefon o takiej samej nazwie. Następnie zakładasz w niej swoje konto i składasz deklarację. Cała procedura jest szybka, łatwa i przyjemna.

Jaki lekarz przyjmie Cię na wizytę w przychodni?

Na zespół Jutro Medical składają wykwalifikowani lekarze rodzinni, interniści oraz pielęgniarki. W przychodni znajduje się także gabinet zabiegowy, w którym wykonasz wszystkie podstawowe badania. Jeżeli natomiast potrzebujesz skorzystać z porady lekarza specjalisty, bez problemu uzyskasz do niego skierowanie.

Czym się różni lekarz rodzinny od internisty?

Specjalizacją lekarza internisty są choroby wewnętrzne osób dorosłych. Interna zajmuje się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorób wewnętrznych oraz kontroluje ogólny stan zdrowia pacjenta. Po wstępnym wywiadzie z chorym, internista decyduje o jego dalszym leczeniu i zajmuje się całym jego procesem – poczynając od profilaktyki, przez leczenie, po rehabilitację i kontrolę zdrowia. 

Lekarz internista posiada wiedzę z zakresu fizjologii, chorób układu pokarmowego, oddechowego, krążenia, odpornościowego, moczowego, krwiotwórczego oraz narządu ruchu.

Pierwsza wizyta w przychodni – co powinieneś wiedzieć?

Na pierwszą wizytę powinieneś pamiętać o przyniesieniu ze sobą do przychodni:

  • dowodu osobistego,
  • kart informacyjnych dotyczących przebiegu twoich chorób,
  • wypisy z pobytu w szpitalu, o ile takowe były,
  • kserokopię dokumentacji medycznej z Twojej poprzedniej przychodni,
  • Wyniki wszelkich badań, jakie miały miejsce,
  • Informacje o przebytych szczepieniach,
  • Listy aktualnie przyjmowanych przez Ciebie leków razem z ich dawkami.

Co oferuje przychodnia Jutro Medical?

Jutro Medical oferuje kompleksową opiekę zdrowotną nad swoimi pacjentami. Co więcej wykonasz u nich badania, które pozwolą zdiagnozować Twoje dolegliwości – lista dostępnych badań jest szeroka. W jutro Medical otrzymasz również e-skierowanie, e-zwolnienie czy e-receptę. Na miejscu istnieje także możliwość zaszczepienia się przeciwko COVID-19.

Jutro Medical dba o zdrowie kobiet – lekarze mogą przedłużyć antykoncepcję, zdiagnozować problem bolesnych miesiączek czy przepisać tabletkę “dzień po”.

Zapisz się do Jutro Medical!


Jutro Medical w nowoczesny i kompleksowy sposób dba o zdrowie każdego pacjenta. Wybierając ją na swoją przychodnię zyskasz nie tylko łatwy i szybki dostęp do lekarzy, ale także brak problemów z receptami, badaniami czy skierowaniami.