Jej biust zachwycił widzów Netflixa! Kim jest Magdalena Perlińska?

Pod koniec roku 2020 widzowie Netflixa mogli obejrzeć polską produkcję pt.  „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją” . W obsadzie filmu znalazło się wiele młodych gwiazd aktorstwa, jednak szczególną uwagę widzów zwróciła Magdalena Perlińska, która wciela się w rolę Renaty.

Kim jest Magdalena Perlińska?

Magdalena Perlińska ma 28 lat i jest modelką. Ma na koncie również udział w wielu teledyskach. Warto też dodać, że Perlińska jest zawodową tancerką tańca towarzysko-latynoamerykańskiego z najwyższą, międzynarodową klasą taneczną S. Nic dziwnego, że jej figura zachwyca! Modelka może pochwalić się wręcz idealnymi rozmiarami: przy wzroście 172 cm ma wymiary 90-61-91 i miseczkę D!

W wolnym czasie Perlińska wiele podróżuje, a zdjęcia z zagranicznych wojaży umieszcza na swoim profilu na Instagrmie. Jej konto obserwuje 236 tys. osób! Widać, że przepiękna polska modelka odnajduje w tym swoją równowagę, która przez Amerykanów określana jest jako „work-life balance”. Tym bardziej że za jej pasją stoi praca, ponieważ pozuje w najpiękniejszych plenerach świata.

Magdalena Perlińska w filmie Netflixa

Modelka w filmie Netfilxa „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją” wcieliła się w rolę Renaty, która wraz z Jolą (w tej roli występuje aktorka Paulina Gałązka) grają koleżanki uzależnione od siebie. Taka specyfika roli łączy się oczywiście z odważnymi scenami, w których to właśnie widzowie mogli podziwiać pokaźnych rozmiarów biust Perlińskiej.

 „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją” jest jedną z najchętniej oglądanych produkcji Netflixa w Polsce. Czy to zasługa Magdaleny Perlińskiej? Z komentarzy pojawiających się w sieci to właśnie rola modelki oceniana jest najlepiej. Czy ten film otworzy jej drzwi do kolejnych produkcji? Koniecznie obejrzyjcie film i oceńcie sami.