Jakie efekty daje lipoliza podbródka?

Lipoliza podbródka jest bezbolesnym oraz nieinwazyjnym zabiegiem. Pozwala nam on pozbyć się drugiego podbródka oraz znacznie wyszczuplić szyję. Sprawdźmy jak wyglądać ten zabieg oraz na jakie możemy liczyć efekty.

Naprawdę skuteczny zabieg

Lipoliza podbródka to jeden z najbardziej skutecznych oraz także bezpiecznych sposobów na wymodelowanie czy też wyszczuplenie podbródka. Tenże zabieg nie tylko usuwa sam nadmiar tłuszczu w obszarach wybranych, ale także poprawia znacznie kondycję skóry. Rezultat ostateczny jest niezmiernie widoczny po około miesiącu od iniekcji, a z kolei efekty są naprawdę spektakularne. Niestety, że pomimo że iniekcyjna lipoliza jest nieinwazyjnym zabiegiem, istnieje kilka przeciwwskazań bezwzględnych do wykonania jej.

Zabieg ten polega na niczym innym jak na wstrzyknięciu w tłuszczową tkankę podbródka specjalnego preparaty, który rozpuszcza tkankę tłuszczową. Tłuszcz rozpuszczony trafia do pokarmowego układu, gdzie pozostaje rozbity oraz wydalony.

Sama lipoliza podbródka jest przeprowadzana przez lekarza i zabieg ten jest bezbolesny. Wykonuje się go przy miejscowym znieczuleniu. Zależnie od techniki wykonuje się jedno czy też kilka nakłuć. Długość zabiegu jest zależna od wybranej techniki oraz także od ilości tłuszczu. Najczęściej trwa od dwudziestu do czterdziestu minut.

Na jakie efekty można liczyć?

Dzięki iniekcyjnej lipolizie możemy się pozbyć drugiego podbródka. Po zabiegu okolice naszej szyi oraz także dolnej części twarzy są znacznie wyszczuplone. Co więcej sam owal jest wyostrzony. Z uwagi na to, że jest to zabieg nieinwazyjny, to efekty od razu nie są widoczne. Pełny rezultat widoczny jest po jakimś miesiącu. Niekiedy konieczna jest cała seria zabiegów. Najczęściej wykonuje się trzy zabiegi. Efektem lipoliz jest usunięcie od dwóch do pięciu centymetrów tłuszczu z podbródka, co daje naprawdę spektakularny efekt.

Dzięki zabiegowi lipolizy podbródka możemy także liczyć na wyszczuplenie oraz także pozbycie się tłuszczowej tkanki. Można także liczyć na poprawę kondycji skóry. Sam zabieg pobudza znacznie produkcję kolagenu, jak i także elastyny. Skóra dzięki temu składzie jest wyraźnie napięta, elastyczne, gładsza oraz także jędrna. Dodatkowo możemy liczyć na pobudzone krążenie. Dzięki temu obszar zabiegu jest nieco odżywiony oraz także dotleniony. Lipoliza również opóźnia procesy starzenia się naszej skóry.

Naprawdę warto zainwestować w ten zabieg. Nie będziemy żałować, a efekty naprawdę są genialne. Cena zabiegu również nie jest wysoka.