Jak zrobić delikatne loczki przy pomocy zwykłej butelki po wodzie?

Pomimo tego, że w dzisiejszych czasach mamy spory wybór przeróżnych urządzeń na rynku, to czasem korzystamy z przedmiotów nas otaczających. Obecnie prawdziwą inspiracją są media społecznościowe. Na Instagramie można natknąć się na genialny sposób, aby uzyskać delikatne loczki. W zasadzie to w kilka sekund i kompletnie za darmo możemy mieć fale niezwykle subtelne. Czego potrzebujemy? Potrzebujemy jedynie suszarki oraz do tego butelki plastikowej po wodzie mineralnej. Brzmi to dosyć niewiarygodnie, ale sam efekt naprawdę jest świetny. Jednocześnie koszt i stopień trudności jest jak najbardziej minimalny.

Jak sprytnie pofalować włosy?

Delikatne loczki dzięki zwykłej butelce po wodzie mineralnej? Jak najbardziej tak. Patent ten podbija obecnie Instagram. Jego sukces tkwi (jak w większości obecnych wynalazków) w olbrzymiej prostocie. Każda z nas przecież posiada w domu suszarkę oraz plastikową butelkę. Jedynie przy pomocy tychże dwóch przedmiotów dosłownie w kilka chwil możemy wyczarować przepiękną fryzurę.

Delikatne fale nie tylko wyglądają naturalnie, ale także niezwykle seksownie. Taka fryzura w zasadzie pasuje na każdą z okazji. Świetnie się sprawdza na co dzień, jak i także dobrze wyglądać będzie na jakieś wyjątkowe okazje. Fale subtelne na włosach długich są zawsze w modzie.

Zdradźmy wszelkie szczegóły

W zasadzie to nie możemy się już doczekać, aż poznamy ten wspaniały pomysł i sposób. Okazuje się, że zrobienie takowej fryzury jest niezwykle proste oraz bardzo szybkie. Każda z nas bez żadnego problemu poradzi sobie z tym. Jedynie potrzebować będziemy plastikowej butelki oraz wspomnianej już suszarki. Należy od niej odciąć część górną, a z boku zrobić otwór na suszarkę.

Suche czy też włosy lekko wilgotne zabezpieczyć należy termochronnym preparatem. Pozwoli nam to na zminimalizowanie szkody, która spowodowana jest wysoką temperaturą oraz do tego utrwalić fryzurę. Następnie włosy wkładamy do samej butelki przez otwór górny. Podzielić je mona na dwie części, jeśli mamy długie włosy czy też gęste oraz grube. Również można od razu do niej włożyć wszystkie.

Suszarkę musimy przykładać do otworu bocznego. W ten sposób rozpoczynamy suszenie. Po dosłownie kilku sekundach cieszyć się możemy już bardzo pięknymi falami. Jak widać na załączonym obrazku można śmiało bez papilotów, bez lokówki, a w dodatku bardzo łatwo oraz szybko.

Jak widać na załączonym obrazku wcale nie musimy mieć profesjonalnego sprzętu fryzjerskiego, aby wykonać wspaniale prezentującą się fryzurę. Jest to dobra wiadomość.