Jak zorganizować dziecku przyjęcie urodzinowe?

Każda z opcji m a swoje plusy i minusy. Ale skoordynowanie imprezy dla powiedzmy dziesięciorga dzieci to prawdziwe wyzwanie. Po pierwsze trzeba im zapewnić przekąski i napoje, po drugie pilnować porządku i sprzątać zarówno na bieżąco jak i po zabawie.

Po trzecie i najważniejsze to zapewnić atrakcję i nie dopuścić, aby mali goście się nudzili bo wtedy zabawa może przybrać nieoczekiwany obrót. Przyjęcie w restauracji zwalnia z części uciążliwych obowiązków, ale czy tort i frytki, czasem obecność klauna to wystarczy ? Najlepszym wyjściem wydają się urodziny dla dzieci w sali zabaw. Rodzicom zarówno małego solenizanta jak i gości pozostaje przywiezienie pociech na miejsce zabawy, które potem mogą z daleko obserwować popijając kawę i rozmawiając ze znajomymi. Urodzony dla dzieci w sali zabaw to także gwarancja fachowych animacji i bezpieczeństwa, czyli tego o obawiamy się najbardziej przejmując odpowiedzialność za gromadkę niesfornych dzieci.

Gdzie urządzić dziecku urodziny w Warszawie?

Incaplay.pl to cały zespół atrakcji dla dzieci, który mieści się w centrum handlowym Blue City w Warszawie. Jest tam kilka sal do organizowania dziecięcych przyjęć, ogromna ogólna sala zabaw z atrakcjami nie gorszymi niż w dobrym wesołym miasteczku. Rodzice, których pociechy właśnie uczestniczą w zabawie mogą w incaplay.pl wypocząć w sympatycznej kawiarni, a ciasto i napoje dla dorosłych wliczone są w cenę pakiety dla dzieci. Urodziny w sali zabaw dla dzieci mogą połączone być z warsztatami lub tematycznymi zabawami, których uczestnicy mogą zmienić się w piratów, celebrytów, kucharzy czy dzielnych detektywów. W incaplay.pl oprócz standardowych pakietów urodzinowym można zamówić atrakcyjne torty udekorowane postaciami z lubianych kreskówek lub specjalną techniką jadalnego nadruku ze zdjęcia.

Czy urodziny dla dzieci w sali zabaw są drogie?

Incaplay.pl oferuje do wyboru kilka różnych pakietów, których cena zaczyna się od 45 zł za dziecko. Zależnie od pakietu dzieci otrzymują przekąski, owoce, słodycze i napoje. Nad przebiegiem przyjęcia czuwa wykwalifikowany animator. Urodziny w sali zabaw dla dzieci mogą odbywać się w jednej z tematycznych sal, estetycznie urządzonych i udekorowanych. Po przyjęciu dzieci mogą korzystać z ogólnej sali zabaw, można też dla nich zorganizować specjalistyczne warsztaty i animacje. Sale zabaw urządzone są ekologicznymi materiałami i gwarantują najmłodszym bezpieczeństwo. Najmniejsza grupa dla której można zorganizować urodziny w sali zabaw to 10 dzieci. W celu zorganizowania zabawy należy wcześniej dokonać rezerwacji i zapoznać się z regulaminem.