Jak uzyskać dostęp do e-dziennika? (LIBRUS Synergia)

Dawniej, aby omówić postępy dziecka w szkole, cyklicznie organizowane były wywiadówki. Niejednokrotnie, w obliczu takiej sytuacji, rodzic zbyt późno dowiadywał się, że jego pociecha nie razi sobie z danym przedmiotem, albo wagaruje. W 2015 roku na rynku pojawiła się aplikacja o nazwie LIBRUS Synergia, dzieki której rodzice mogą kontrolować postepy uczniów na bieżąco. Jak uzyskać dostęp do e-dziennika? (LIBRUS Synergia)

Czym jest LIBRUS Synergia?

Aplikacja LIBRUS Synergia jest innowacyjnym rozwiązaniem, dzięki któremu rodzic ma stały wgląd we wszystkie oceny dziecka i może kontrolować jego frekwencję. Ponadto ma również możliwość szybkiego skontaktowania się z wychowawcą klasy i każdym nauczycielem. Nie ma potrzeby udawania się szkoły – wystarczy, że swoje pytanie odpowiednio zaadresuje i poczeka na szybką odpowiedź nauczyciela. Rodzic, za pośrednictwem aplikacji Librus Synergia jest ciągle informowany o planie lekcji dziecka, a także o ważnych wydarzeniach, które są zaznaczane w specjalnie zaprojektowanym kalendarzu.

Jak uzyskać dostęp do e-dziennika? (LIBRUS Synergia)

  • Wejdź na portal Librus Rodzina (rodzina.librus.pl) i kliknij przycisk Rozpocznij na widoku w prawej części strony.

O założenie Konta LIBRUS zostaniesz też poproszony po pobraniu aplikacji mobilnej Librus ze sklepu z aplikacjami mobilnymi: Google Play i App Store.

  • Odpowiedz na pytanie, czy korzystasz z aplikacji Librus po raz pierwszy. Jeśli tak, zostaniesz przekierowany do kolejnego kroku – zakładania Konta LIBRUS.

Jeżeli założyłeś już kiedyś Konto LIBRUS, a nie pamiętasz loginu i hasła, to w prosty sposób możesz je odzyskać. Twoim loginem jest Twój adres e-mail, a hasło odzyskasz, korzystając z opcji Przypomnij hasło.

  • Podaj adres e-mail, który będzie loginem do Twojego Konta LIBRUS I ustal hasło.
  • Przeczytaj i zaakceptuj regulamin. Następnie kliknij przycisk Załóż konto.
  • Kliknij link aktywujący Konto LIBRUS w wiadomości mailowej, którą otrzymasz na adres podany przy zakładaniu Konta LIBRUS.

Jeżeli nie otrzymałeś maila z linkiem aktywacyjnym, poczekaj około godziny. Sprawdź również zakładkę SPAM/Wiadomości niechciane w swojej skrzynce. Jeżeli po dłuższym czasie link nadal nie dotarł na Twoją skrzynkę mailową oraz nie został uznany za SPAM, skontaktuj się drogą mailową z działem pomocy LIBRUS: pomoc.mobilne@librus.pl.