Jak ułożyć rozkład tarota na miłość?

Rozkład tarota na miłość sprawia, że możemy poznać odpowiedzi na wszelkie pytania, która nie tylko nurtują zakochanych, ale także osób, które czekają na swoją miłość. Karty wyjaśnić mogą absolutnie każdą kwestię, pokazując nam jednocześnie przyszłość, która czeka na nas, ale jednocześnie dają nam wskazówki co do tego, jaką konkretnie warto wybrać drogę.

Zadajmy kartom pytania

Na samym początku zaznaczmy, że aby wróżba karciana mogła dać nam odpowiedź wyczerpującą, to należy najpierw kartom zadać szczegółowe pytanie. Obojętnie czy stawiamy samodzielnie tarota czy tez rozkład tarota na miłość wykonuje wróżka, karty nie są w stanie przeniknąć do naszej duszy i nie poznają intencji naszych. Warto pamiętać o bardzo prostej zasadzie. Musimy wiedzieć, że wróżenie z kart nie jest jasnowidztwem. Możemy z nich oczywiście dowiedzieć się co nas w najbliższej przyszłości czeka, ale w pierwszej kolejności, ubrać musimy nasze myśli w odpowiednie słowa. W takiej sytuacji tarota na miłość nawet może postawić osoba bez zbyt dużego doświadczenia. Jednak powinna ona najpierw poznać znaczenie poszczególnych kart.

Znaczenie poszczególnych kart

Musimy mieć świadomość, że tarot miłosny wykorzystuje tę samą talię kart, co wróżby pozostałe. Aby móc poznać tajemnice naszej przyszłości uczuciowej, to musimy w pierwszej kolejności poznać znacznie wielkich arkanów.

Jedną z kart jest głupiec. Karta ta może nam dać dwie odpowiedzi. Chodzi o odpowiedz tak lub nie. Jeśli w rozkładzie pojawia się właśnie głupiec, to osoba, która zadaje pytanie ma ogromną szansę na miłość, ale jedynie pod warunkiem, że zacznie patrzeć daleko poza granice, które jej wyznacza grono znajomych najbliższych oraz podejdzie z większym optymizmem do codzienności swojej. Jednak jeśli wykaże postawę bierną, to miłość nie przyjdzie.

Warto też powiedzieć o karcie Mag. Daje ona nam odpowiedź niejednoznaczną. Jeśli osoba pytająca nauczy doceniać się swoją wartość oraz spojrzy na siebie okiem mniej krytycznym, to miłość jak najbardziej przyjdzie. Jednak jeśli zamierza tkwić dalej w przekonaniu, że na uczucie nie zasługuje, to szansa na związek szczęśliwy przejdzie obok.

Kart do tarota jest wiele. Na sam koniec wspomnijmy jeszcze o Cesarzowej i Cesarzu. Pierwsza karta jest niezmiernie pozytywna. Wskazuje na związek, który będzie przepełniony namiętnością. Cesarz z kolei jest kartą niejednoznaczną. Osoba, która pyta pozna miłość, ale jedynie pod warunkiem, że będzie szukać wśród osób starszych. Z młodszymi osobami oraz z rówieśnikami, na pewno nie stworzy szczęśliwego związku.