HIFUBEZINWAZYJNY LIFTING TWARZY I CIAŁA

Marzy Ci się cera wyglądająca kilka lat młodziej? Zredukowany cellulit? Nigdy więcej problemów z wiotką skórą, która straciła elastyczność? To wszystko jest  możliwe dzięki innowacyjnemu zabiegowi medycyny estetycznej, czyli HIFU. Jego skuteczność, bezinwazyjność i szybkość działania sprawiła, że jest on polecany i wybierany przez gwiazdy na całym świecie! Poznaj nowatorski  lifting bez skalpela!

HIFU, czyli głęboki lifting twarzy i ciała

HIFU to nowatorska, całkowicie nieinwazyjna i bezbolesna technologia, która służy do liftingu twarzy i ciała. Nazwa to skrót od angielskiego high intensity focused ultrasound. HIFU jest specjalną, skupioną wiązką fal ultradźwiękowych o dużym natężeniu. Mocno skoncentrowane skupisko energii ultradźwiękowej dostarcza się do głębokich warstw skóry, by wprawić komórki w drgania i doprowadzić  do ich rozgrzania do temperatury 60-70 ℃. Efektem jest  obkurczenie tkanek i skuteczny remodeling skóry, nasilający syntezę kolagenu. Chcesz wiedzieć więcej o HIFU? Wejdź na stronę https://www.dermatolog-kecki.pl/zabiegi/hifu-bezinwazyjny-lifting-twarzy-i-ciala/ i poznaj gabinet medycyny estetycznej, który wykonuje ten zabieg po mistrzowsku!

Efekty zabiegu

Pacjenci na całym świecie cenią szybki i doskonały bezoperacyjnego odmłodzenia i ujędrnienia skóry, wyraźny pokaźny ubytek tkanki tłuszczowej. HIFU pomoże Ci się odmłodzić bez użycia skalpela. Dzięki niemu możesz z łatwością poprawić kontur i owal twarzy, przywrócić skórze napięcie, wymodelować kości policzkowe, podnieść opadające  łuki brwiowe, pozbyć się zmarszczek, a także ujędrnić dekolt lub zredukować podwójny podbródek. HIFU pomoże też w walce z cellulitem i z wiotką skórą na brzuchu, np. po porodzie. Szukasz dobrego salonu, który profesjonalnie wykona zabieg HIFU? Sprawdź ofertę Dermatolog-kecki.pl – to doskonałe gabinety medycyny estetycznej, z siedzibami w Opolu i Brzegu. Oba są wysoko ocenione przez klientów i zdobywają doskonałe opinie.

 HIFU – dlaczego warto wykonać lifting twarzy i ciała?

  • PONIEWAŻ JEST WYSOCE SKUTECZNY (EFEKT JUŻ PO JEDNYM ZABIEGU!)
  • BEZBOLESNY, BEZPIECZNY I NIEINWAZYJNY
  • DZIAŁA KOMPLEKSOWO, ZWALCZAJĄC WSZELKIE PROBLEMY SKÓRY
  • DODAJE SPRĘŻYSTOŚCI I GŁADKOŚCI, LIKWIDUJE ZMARSZCZKI
  • POPRAWA I UJEDNOLICA KOLORYT SKÓRY
  • MODELUJE CAŁĄ TWARZ, NAPINA I POPRAWIA OWAL 
  • NIE MA UCIĄŻLIWEGO OKRESU REKONWALESCENCJI
  • REDUKUJE TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ ORAZ CELLULIT