Grzywka curtain bangs – komu ona pasuje?

Grzywka curtain bangs jest prawdziwym hitem. Fryzura ta jest niczym innym jak po prostu dłuższą grzywką, która opada na boki. Jest to bardzo modna oraz elegancka fryzura. Jest ona popularna już od wielu, wielu lat. Wszystko tak naprawdę za sprawą kilku francuskich fit girls. To one właśnie spopularyzowały to modne uczesanie. Przekonajmy się komu ta fryzura najbardziej pasuje?

Kto dobrze wygląda w takiej grzywce?

Grzywka curtain bangs sprawdzi się na pewno świetnie, kiedy będzie znacznie dłuższa czy też już całkiem długa. Mowa tutaj o długości już do linii żuchwy. Cięcie bardzo modne pasuje do naprawdę wielu typów twarzy. Będzie świetnie wyglądać ścięta w sposób symetryczny. Uczesanie tego typu sprawdzi się, gdy zależy nam na podkreśleniu samej symetrii twarzy. Uczesanie tego typu sprawia, że rysy nie będą się wydawały ostre. Jest to także świetne wyjście dla osób chcących ukryć zakola.

Długa grzywka oraz jej plusy

Wiemy doskonale, że taka długa grzywka ma naprawdę sporo zalet. Grzywa tego typu prezentuje się świetnie, kiedy pozostałe włosy są do góry upięte. Co więcej grzywkę możemy zarówno prostować, jak i także kręcić. Dzięki temu możemy uzyskać wiele różnych oraz modnych stylizacji.

Co więcej curtain bung wygląda dobrze z przeróżnymi opaskami oraz spinkami. Sprawia to wszystko, że wyglądamy znacznie młodziej. Dzięki temu udaje nam się także zmiękczyć rysy swojej twarzy. Musimy przyznać, że jest to lekkie uczesanie, ale jednocześnie wybierane przez wiele gwiazd formatu światowego.

Jak najlepiej obciąć włosy?

Wiemy, że rozwiązanie to jest coraz częściej wybierane. Wydaje się, że jest to prosta fryzura do wykonania. Prawda jest jednak całkiem inna. Obcięcie włosów wymaga od nas naprawdę dużej umiejętności fryzjerskiej. W związku z powyższym należy się od razu udać do specjalisty. Wysokość grzywki musi być dopasowana odpowiednio do kształtu naszej twarzy, a także sama ilość włosów, które na głowie mamy. Dzięki temu nie będzie ona rzadka, a całość się będzie prezentowała naprawdę niezmiernie dobrze.

Samo ułożenie grzywki curtain bangs jest bardzo, ale to bardzo proste. Możemy układać je na szczotce lub też w mokre włosy wklepać piankę oraz później dokładnie wysuszyć. Ułożenie grzywki tej zajmuje jedynie chwilę i nie wymaga od nas specjalnie żadnych umiejętności.

Jeśli chcesz się zdecydować na takowe cięcie, a nie wiemy, na jaką się powinnaś zdecydować, to koniecznie się zainspiruj wieloma pomysłami, które można znaleźć w sieci. Do fryzjera dzięki temu pójdziemy z pomysłem gotowym na to jakże modne cięcie.