Grzywka choppy bangs – prawdziwy hit

Grzywka choppy bangs jest jednym z największych trendów na ten sezon. Grzywka ta jest bardzo wygodna, twarzowa oraz łatwa w ułożeniu. Pasuje zarówno do włosów długich, jak i także fryzur krótkich. Będzie idealna jeśli marzymy o odmianie, ale nie chcemy cięć drastycznych.

Modeluje rysy twarzy oraz modeluje twarz

Grzywka choppy bangs oznacza grzywkę wzburzoną oraz zwichrzoną. Tak właśnie jest. Jest naprawdę urocza, bezpretensjonalna oraz swobodna. Wygląda, jakby była przez wiatr układana. Wcale nie jest to aż takie dalekie od prawdy. Choppy bangs jest jedną z fryzur, które nazwać można nieładem kontrolowanym.

Grzywka ta nie tylko odmładza, ale także modeluje pięknie rysy naszej twarzy. Podkreśla policzkowe kości, optycznie powiększa oczy, wyszczupla oraz tuszuje zbyt wysokie czoło czy też wystającą brodę. Dzięki dosłownie kilku pociągnięciom nożyczek, możemy całkowicie odmienić wizerunek.

Grzywka ta występuje w kilku odmianach. Zależnie od preferencji możemy wybrać krótszą oraz delikatniejszą grzywkę. Każda z wersji jest modna oraz ma swój urok.

Zalety grzywki choppy bangs

Jedną z zalet największych takiego cięcia jest oczywiście jego bezproblemowość. Fryzjer robi w zasadzie wszystko, a później włosy się układają niemalże samej. Wystarczy dosłownie kilka ruchów palcami oraz odrobinka kosmetyku do stylizacji. Już jesteśmy gotowi. Choppy bangs bowiem nie wymaga modelowania misternego. Jest to uczesanie z gatunku – włosy prosto z łóżka. Wstajemy, kilka razy i wystarczy, że potrząsamy głową i jesteśmy już gotowe do wyjścia. Naprawdę brzmi to nieźle, prawda?

Jeśli myślisz o zmianie czy też odświeżeniu koloru naszych włosów, to odcieniem najmodniejszym jest oczywiście wspaniały golden topaz. Kolor ten jest prawdziwym hitem. Jest ciepły oraz kojarzy nam się ze słonecznym popołudniem. Pięknie rozświetla naszą twarz oraz pasuje do złotej oraz powakacyjnej opalenizny. Topaz jest szlachetnym kamieniem, który kojarzył się będzie z niebieską barwą, ale wiedzieć warto, że ten minerał występuje jeszcze w odcieniu pomarańczowo-złotym. Właśnie jest inspiracją tego trendu w samej koloryzacji włosów.

Oczywiście najważniejsze w dobrze dobranej fryzurze jest trafienie „pod nożyczki” doświadczonego i dobrego fryzjera. Fryzjer doradzi nam czy będziemy dobrze wyglądać w grzywce choppy bangs czy też raczej nie jest to rozwiązanie dla nas. Poradźmy się profesjonalisty. Musimy mu zaufać.

Samodzielnie nie zrobimy sobie takiej grzywki, szczególnie gdy nie mamy doświadczenia we fryzjerstwie.