Georgina Tarasiuk – co robi oraz jak obecnie wygląda?

08-05-2017 Warszawa Kolacja z okazji 20-lecia marki LOreal Paris na Festiwalu Filmowym w Cannes 2017 fot. P.Kibitlewski/ONS

Czy kojarzysz Georginę Tarasiuk? Zastanów się dobrze. Georgina Tarasiuk swój debiut miała w bardzo popularnym programie o tytule „Szansa na sukces”. Wówczas miała jednak dopiero jedenaście lat. Zaskoczyła nas wszystkim naprawdę rewelacyjną interpretacją utworu od Natalii Kukulskiej „Dłoń”. Tym samym udało się jej zdeklasować konkurencję.

Tytuł genialnego dziecka

Po występie w programie „Szansa na sukces” Georgina Tarasiuk została nazwana wręcz genialnym dzieckiem. Była zapraszana na wszelkie koncerty, które były organizowane przez Telewizję Polską oraz mówiona bardzo dużo o tym, że powinna możliwie jak najszybciej wejść do studia. Piosenkarka młoda swój pierwszy album wydała w roku 2002. Dokładnie cztery lata później, a więc w roku 2006 nagrała singiel pod tytułem „Niedorosła miłość”. Cieszył się on naprawdę sporą popularnością. Od razu zaznaczamy, że Georginia Tarasiuk śpiewała również z Piotrem Rubikiem oraz z Violettą Villas.

Co jeszcze wiemy o Georginie Tarasiuk?

Obecnie Georginia Tarasiuk razem ze swoim życiowym partnerem Piotrem Lewańczykiem tworzy duet Blauka. Pierwsza płyta tego zespołu nosiła nazwę „Miniatura”. Na rynku ukazała się we wrześniu ubiegłego roku. Jakiego stylu na tej płycie możemy się spodziewać? Tak naprawdę muzycy swój styl określają jako „retrospektywny rekreacyjny rock”. Musimy przyznać, że brzmi to naprawdę genialnie i robi wrażenie. Jest to także troszkę zagadkowe. Tak naprawdę musimy sięgnąć po tę płytę, aby przekonać się na jaką muzykę oraz na jakie emocje możemy liczyć.

Jedno jest pewne wszyscy zagorzali fani (których na pewno nie brakuje) są wręcz zachwyceni takim udanych powrotem tej wokalistki.

Obecnie Georginia Tarasiuk jest po trzydziestce. Musimy przyznać, że nie tylko artystycznie, ale także fizycznie niezwykle się zmieniła. Nie jest już dziewczynką, a młoda kobietą, przed którą jest całe życie. Jednak od razu musimy zaznaczyć, że osoby publiczne niestety nie mają łatwo. Dotykają ich problemy, o których osoby niepubliczne nawet nie myślą.

Nie znamy żadnych szczegółów, ale artystka się przyznała, że przeszła prawdziwą psychoterapię, którą ukończyła kilka lat temu. Mamy nadzieję, że ze wszystkimi swoimi problemami artystka już się uporała.

Koniecznie sprawdźmy jak Georginia Tarasiuk wygląda dzisiaj. Jednak wiemy doskonale, że wygląd nie jest najważniejszy. W związku z tym koniecznie zapoznajmy się z jej nowymi utworami. A po przesłuchaniu piosenek zadajmy sobie pytanie, czy pamiętamy tę osobę z programu „Szansa na sukces”? Wiadomo, że fizycznie zmieniła się nieziemsko. Głos jednak w dalszym ciągu jest przepiękny. Jest to osoba stworzona do tego, aby być na scenie i zachwycać swoich fanów.