Fryzury lata 20 – to prawdziwy hit

Aktualnie panuje moda na fryzury lata 20. Cały czas powraca do nas niczym bumerang. Dowiedzmy się jak wykonać jedną z modniejszych stylizacji włosów oraz cieszyć się pięknym uczesaniem. Fryzury te sprawdzą się na bardzo przeróżnych okazjach.

Inspiracje latami dwudziestymi

Jeśli jesteśmy fanami stylizacji kobiecych, to koniecznie się zapoznajmy z modą lat dwudziestych. W sezonie nadchodzącym inspirujemy się właśnie tamtymi czasami i to nie tylko przy wyborze stylizacji i makijażu. Kompletnym strzałem w dziesiątkę są fryzury lata 20.

Przy użyciu odpowiednich dodatków będziemy się czuć nie tylko modnie, ale także seksownie. W latach dwudziestych dominowały uczesania, w których podstawą były fale. Skręt tego typu włosa robiono w zasadzie na każdej długości, nawet kiedy tak naprawdę były niezmiernie krótkie. W sezonie nadchodzącym moda na fale kobiece powraca i to z siłą rozdwojoną. Sprawdźmy, które fryzurki z lat dwudziestych podbiły serca fryzjerów i to na całym świecie. Wykonanie fryzur poszczególnych z całą pewnością nie sprawi nam problemów, ponieważ są niezmiernie szybkie oraz proste w przygotowaniu.

Czego będziemy potrzebować?

Do stworzenia retro fryzury będziemy potrzebować grzebienia oraz szczotki z bardzo gęstym włosiem. Przydaje się również lakier do włosów czy też pomaga. Potrzebna będzie także gumka do włosów czy też wstążka. Jeśli chcemy, aby nasze fale były jeszcze mocniej podkreślone, to do podkręcenia włosów należy użyć loków o bardzo dużej średnicy.

Fale na włosach i modny dodatek

W latach dwudziestych fale na włosach to jedna z fryzur najpopularniejszych. Ta bardzo szykowna stylizacja sprawi, że każda z kobiet poczuje się w niej bardzo seksownie. Fale będą pięknie prezentowały się na włosach długich, ale także na znacznie krótszym bobie. Aby fryzurka była jeszcze bardziej efektowna podczas przygotowania można lekko natapirować włosy od spodu czy też wetrzeć w nie specjalną piankę.

Nie możemy zapomnieć o modnym dodatku. W latach dwudziestych najmodniejsze są opaski oraz spinki. Najczęściej są one wykonane z materiałów szlachetnych i ozdobione są kolorowymi kamieniami. W sezonie nadchodzącym świetnie się sprawdzi jako element modny, który dodaje elegancji. Fryzurka z grzywką będzie wyglądała świetnie z dodatkiem tego typu. Opaska nada fryzurze całej dziewczęcości, jak i także delikatności.

Opaskę również można wykorzystać do podkreślenia koka wysokiego. Do jego wykonania powinnyśmy użyć pianki do włosów, która je troszeczkę ujarzmi, a na dodatek sprawi, że fryzurka będzie miała znacznie większą objętość.