Epilacja laserowa LaSheer Ice – perfekcyjnie gładkie ciało przed urlopem

Trwałe pozbycie się włosków i mieszków włosowych sprawia, że możesz osiągnąć efekt jedwabistej, miłej w dotyku skóry na praktycznie dowolnej partii ciała. Z tego powodu epilacja laserowa jest jednym z najpopularniejszych zabiegów laserowych na rynku. Poznaj szczegóły na temat epilacji laserem LaSheer Ice i skorzystaj z możliwości, jakie oferuje.

Epilacja laserowa – gładkie pachy, nogi i brzuch

Depilacja laserowa urządzeniem LaSheer Ice pozwala usunąć zbędne owłosienie zarówno z dużych obszarów, takich jak nogi, plecy, jak i mniejszych rejonów typu górna warga, uszy. Epilacja jest procedurą wykonywaną raz na całe życie. Wysoka efektywność laseroterapii to zasługa wymiennych części, w jakie została wyposażona platforma laserowa LaSheer Ice. Urządzenie posiada:

 • głowicę emitującą fale o długości 755 nm, 
 • głowicę z laserem diodowym 810 nm,
 • głowicę Nd:YAG 1064 nm.

Platforma pozwala na indywidualne dopasowanie parametrów, dzięki czemu może pomóc osobom o różnych typach skóry i kolorach owłosienia, redukując nawet włosy blond. Jak podkreślają eksperci z kliniki Novoderm w Łodzi epilacja laserowa LaSheer Ice to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania niechcianego owłosienia, która charakteryzuje się wysokim profilem bezpieczeństwa. 

Epilacja laserem diodowym – jak wygląda zabieg?

Zastanawiasz się, jak przebiega depilacja ciała laserem LaSheer Ice? Zabieg trwałego usuwania owłosienia z dowolnej partii ciała poprzedza konsultacja ze specjalistą, w której czasie omawiane są ewentualne przeciwwskazania, cele i przebieg laseroterapii. Następnie ekspert ustawia odpowiednie parametry na platformie laserowej i przechodzi do epilacji. Podczas pierwszej sesji dochodzi do laserowego uszkodzenia cebulek włosowych, które znajdują się na różnej głębokościach skóry. Na kolejnych spotkaniach usuwane są kolejne włoski, które osiągnęły aktywną fazę wzrostu (anagen). Jedna sesja zabiegowa trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu minut (w zależności od rejonu poddanego epilacji)

Czy depilacja LaSheer Ice boli? Dzięki efektywnemu systemowi chłodzenia epilacja laserowa nie jest praktycznie bolesna dla pacjentki. Panie szczególnie wrażliwe na ból mogą odczuwać delikatny dyskomfort. Warto wspomnieć, że przed poddaniem się depilacji laserowej należy unikać opalania (świeża opalenizna jest jednym z przeciwwskazań do zabiegu). Laseroterapia jest przeprowadzana na skórze bez owłosienia – należy więc zgolić włoski w rejonie zabiegowym jednorazową maszynką do golenia maksymalnie 12 godzin przed wizytą w klinice.

Komu jest polecana epilacja laserowa LaSheer Ice?

Epilacja laserowa LaSheer Ice jest rekomendowana kobietom i mężczyznom w różnym wieku, bez względu na typ karnacji i rodzaj owłosienia. Z dobroczynnego działania tej innowacyjnej platformy laserowej mogą skorzystać wszystkie osoby, które nie chcą tracić czasu na tradycyjne metody depilacji, takie jak wosk, depilator elektryczny, pasta cukrowa, czy zwykła maszynka. Tego typu zabiegi nierzadko przyczyniają się do wrastania włosków, powstawania podrażnień, stanów zapalnych – ogólnego dyskomfortu i wymagają regularności.

Epilacja laserowa LaSheer Ice – główne przeciwwskazania

Poza świeżą opalenizną istnieje kilka innych przeciwwskazań do epilacji laserowej, a są to m.in.:

 • epilepsja,
 • nowotwory skóry,
 • nieustabilizowana cukrzyca,
 • skłonność do bliznowców,
 • wszczepiony rozrusznik serca,
 • ciąża i laktacja,
 • aktywna infekcja w obszarze zabiegowym,
 • przyjmowanie leków fotouczulających i obniżających krzepliwość krwi,
 • łuszczyca i bielactwo.

Chcesz skorzystać z epilacji laserowej LaSheer Ice i osiągnąć gładką skórę? Szczegółowe informacje na temat zabiegów laseroterapii znajdziesz na stronie internetowej: https://novoderm.pl/