Czym jest i co daje medytacja?

Medytacja nie tylko podnosi wibracje, prowadzi do wyciszenia oraz relaksu, ale także rozwija samoświadomość. Czym jest medytacja? To złożone zjawisko o wielofunkcyjnym charakterze. Prawdziwa medytacja jest powiązana z jasnowidzeniem i wprowadza trwałe zmiany we wszystkich dziedzinach życia.

Osoba medytująca wyciszając się i harmonizując, może podnieść swoją wibrację i wejść w stany energetyczne. Można wyróżnić wiele rodzajów medytacji. Zbigniew Jan Popko tworzy afirmacje medytacje dźwiękowe, duchowe medytacje prowadzone i wiele innych narzędzi pozwalających się rozwijać. Warto z nich korzystać w odpowiednio przygotowanych warunkach, kiedy możemy się wyciszyć i mamy chwilę dla siebie. Medytacje, które znajdziesz na popko.pl nie tylko sprzyjają wyciszeniu i oczyszczają, otwierają też furtkę do światów duchowych, gdzie można uzyskać dostęp do czystej świadomości.

Czym jest medytacja i jak wpływa na samoświadomość?

Dla człowieka, który odkrywa duchowy wymiar istnienia, medytacja jest sposobem na nawiązanie głębszej relacji z samym sobą. Na pytanie czym jest medytacja, znajdziesz wyczerpujące informacje na stronie internetowej bioenergoterapeuty Zbigniewa Jana Popko. Medytacja jest lekarstwem na choroby XXI wieku, przynosi ulgę zarówno w sferze fizycznej, jak i psychicznej. Medytując częściej i rozwijając samoświadomość, można doświadczyć większego poczucia szczęścia i większej łatwości w odnajdywaniu celu w życiu. Zestrojenie z samym sobą pozwala odnaleźć własną ścieżkę i czerpać z życia całymi garściami.

Porozmawiajmy o korzyściach – co daje medytacja?

Korzyści z medytacji jest wiele i trudno wymienić wszystkie, skoro każdy ma własne priorytety i indywidualne ścieżki rozwoju. Pozytywny wpływ medytacji na zdrowie i samopoczucie jest odczuwalny praktycznie od razu. Regularna praktyka obejmuje poprawę w każdym aspekcie życia. Medytacja sprzyja osiągnięciu harmonii we wszystkich powłokach istoty ludzkiej. Dzięki niej człowiek zaczyna lepiej funkcjonować w płaszczyźnie fizycznej, energetycznej, a także duchowej. Jeśli nabierzemy wprawy i skorzystamy z podpowiedzi Jana korzyści mogą być odczuwalne na najgłębszych poziomach – zmieniają się nawet struktury DNA. Poprawa będzie odczuwalna przez całe życie.

Niewątpliwie zaletą medytacji jest wyrobienie w sobie zdolności do koncentracji i wyciszenia myśli. Dzięki radzeniu sobie z natłokiem bodźców rośnie wydajność w pracy, a także jakość spędzania czasu wolnego. Zwiększają się także zdolności adaptacyjne do nowych sytuacji i płynne przechodzenie z efektywnej pracy do relaksu oraz odwrotnie, bez potrzeby odreagowania stresu.

Praca z energią – bioenergoterapia

Bioenergoterapia bezpośrednio wpływa na podnoszenie wibracji. Oczyszczenie i usunięcie blokad w przepływach energii to działanie rozpoczynające sesję energoterapii. Energia przemieszcza się niezależnie od czasu i przestrzeni. Wystarczy nadać jej kierunek i wysłać impuls przez pasma energetyczno-duchowe. 

Medytacja i bioenergoterapia mają ze sobą wiele wspólnego. Przede wszystkim na początkowym etapie rozwijania samoświadomości są to dwa niezwykle pomocne narzędzia, które się nawzajem uzupełniają i przynoszą wiele korzyści. Mistrz Zbigniew Jan Popko wykorzystuje w swojej działalności bioenergoterapeuty medytację. Wiele przykładów znajdziemy na jego stronie internetowej.

Korzystając z medytacji Jana, medytujący ma szansę zniwelować stres, oczyścić energetykę, ściągnąć blokujące węzły i wspiąć się wyżej. Niczym po drabinie, wejść w wyższe przestrzenie przez kanał duchowy, by skontaktować się ze swoją nadrzędną cząstką.