Czy warto postawić na biustonosze modelujące?

Powszechnie wiadomo, że każda kobieta różni się nieco budową ciała. Oczywiście dotyczy to również piersi. Niektóre Panie mają pełne, krągłe piersi, a inne niewielkie i szeroko rozstawione. Niestety jest to dopiero wierzchołek góry lodowej, jeśli chodzi o wybór idealnego modelu. Niestety często bywa tak, że każda z naszych piersi jest nieco inna i niesymetrycznie ustawiona względem siebie. Właśnie dlatego nie ma uniwersalnego stanika, który będzie pasował na każdą klatkę piersiową i należy wybrać biustonosz modelujący nasz biust.

Na czym warto się skupić, wybierając odpowiedni dla swoich potrzeb biustonosz?

Z całą pewnością niejednokrotnie zastanawiałaś się, jak znaleźć najlepszy biustonosz do kształtu Twoich piersi. Chociaż dopasowywanie stanika i wybór właściwego rozmiaru może wydawać się nieco stresujący, to wcale nie musi tak być. 

W ostatecznym  rozrachunku cały ten proces sprowadza się do trzech prostych kroków:

  •  Na samym początku musimy zidentyfikować kształt swoich piersi.
  •  Następnie należy określić, jakie mamy problemy z dopasowaniem. Zidentyfikowanie ich i ustalenie, jaką rozwartość miseczek, czy też długość ramiączek będziemy potrzebować, pozwolą na wybór odpowiedniego rozmiaru. 
  • Kolejnym etapem jest znalezienie ulubionego rodzaju miseczki. Po prostu niektóre kobiety wolą biustonosze bez fiszbin, podczas gdy inne potrzebują większego zakrycia. Niektóre szukają idealnego biustonosza pod T-shirt, podczas gdy inne czują się lepiej w koronkowej balkonecie. Warto więc poświęcić nieco czasu, aby określić, który styl najlepiej do nas pasuje.

Jakie są rodzaje biustonoszy modulujących?

Ze względu na różne kształty, piersi wymagają adekwatnego zakrycia i podparcia. Aby się więc dowiedzieć, jaki model będzie dla nas idealny, można także skorzystać z profesjonalnej porady brafitterki. Niestety nie w każdym sklepie, a nawet nie w każdym mieście można skorzystać z tej usługi. Dlatego też musisz sobie poradzić samodzielnie. 

Jeśli  więc masz asymetryczne piersi, które charakteryzują się znacznymi różnicami między miseczkami, to nie masz się co martwić, ponieważ jest na szczęście łatwe rozwiązanie tego problemu. Obecnie można dostać modele typu demi, które świetnie sprawdzają się i z łatwością można dopasować je na mniejsze piersi.

Zdecydowanie warto zdecydować się na markową bieliznę, ponieważ jest ona trwalsza i bardziej elegancka. Często mijając sklep z bielizną, możemy na witrynie zauważyć napis – biustonosz Triumph promocje. Nie należy wtedy przechodzić obojętnie, tylko skorzystać z okazji i zakupić w dobrej cenie tę stylową bieliznę. Z pewnością nie będziesz żałować tej inwestycji, ponieważ pozwoli Ci to poczuć się pewniej i bardziej kobieco.

Z kolei, jeśli masz wysportowane, mocno umięśnione piersi, z mniejszą ilością tkanki tłuszczowej, to zapewne masz problem z rozwartymi miseczkami. W związku z tym najlepsze będą sportowe staniki, pasujące do noszenia pod T-shirtem.

Z kolei, jeżeli masz piersi w kształcie łez, tzn. takie, które mają pełniejsze dno, z mniejszą ilością tkanki na górze, to najlepszym wyborem będzie model biustonosza typu balkonetka, ponieważ dzięki fiszbinom, nieco podniesie biust, równocześnie dodając mu objętości.

Jeżeli już znasz swoje oczekiwania i potrzeby, to życzymy udanych zakupów.