Bluzki damskie tworzone w koncepcji FairTrade

Piękna, dobra jakościowo bluzka, to niewątpliwie taki element odzieży, potrafiący dodać charakteru każdej stylizacji. Jeśli dodatkowo jest ona przyjazna środowisku, mówimy o produkcie idealnym. Jako że, obecnie zwraca się coraz większą uwagę na ekologię, coraz więcej polskich marek zaczyna tworzyć ubrania, wykonane z w pełni naturalnych materiałów. KOKOworld, chociażby szyjąc między innymi efektowne damskie bluzki, kieruje się filozofią sprawiedliwego handlu, wspierając lokalne krawiectwo w dalekich regionach świata. Owe produkty, nie dość, że świetnie wyglądają, to jeszcze służą naszej planecie. Skoro więc lubimy dbać o siebie, zadbajmy także o miejsce, w którym żyjemy, kupując z głową.

W prostocie siła

                Zakładając na siebie daną rzecz, zwykle chcemy, by podkreślała nasz temperament, pasowała do nastroju i jednocześnie nie krępowała ruchów. Coraz częściej sięgamy też  po nonszalanckie, minimalistyczne modele, urzekające prostotą, będące jedynie tłem dla naszej barwnej osobowości. Bluzki KOKOworld spełniają te wszystkie wymagania i stanowią perfekcyjną bazę garderoby kapsułowej. Niepowtarzalne projekty, powstają poprzez łączenie wysokogatunkowych tkanin oraz unikalnych wstawek z recyclingu, przy udziale niezwykle zdolnych krawcowych. Firma stale wprowadza zaskakujące rozwiązania, jeżeli chodzi o kreowanie oryginalnych fasonów, a oprócz tego wykorzystuje wyłącznie tworzywa pochodzenia naturalnego. Są to na przykład: wiscoza micromodal, wiskoza EcoVero™, bawełna organiczna, czy bawełna fairtrade.

Słuszna inicjatywa

                Bluzki KOKOworld to wyjątkowe egzemplarze, przedstawiające  mieszankę inspiracji, zaczerpniętych z różnych zakątków globu. Etniczne motywy i zabawne printy, wraz z żywą kolorystyką gwarantują ponadto, niesłychanie pozytywne wibracje, wywołując szeroki uśmiech na twarzach ludzi. Tym, co czyni je absolutnym must have jest natomiast głębokie przesłanie, jakie niosą. Kupując w KOKOworld, stajemy się zatem częścią większej inicjatywy, a to bez wątpienia wspaniałe uczucie. Zapraszamy już teraz do naszego sklepu, bo wspólnie możemy więcej!