Anna Cieślak i Edward Miszczak są razem

Okazuje się, że jakże sensacyjny związek pomiędzy Anną Cieślak oraz Edwardem Miszczakiem ma się bardzo dobrze. Ostatnio Anna Cieślak oraz jej ukochany udali się na romantyczne wakacje. O wyjeździe myśleli już bardzo dawno, ale ich plany zostały pokrzyżowane przez koronawirus, a następnie przez zawodowe zobowiązania dyrektora programowego Edwarda Miszczaka. Jednak zakochanym w końcu udało się znaleźć troszkę czasu wolnego i udać się na urlop romantyczny.

Jaki region wybrali?

Anna Cieślak oraz Edward Miszczak wybrali na wakacje południe gorącej Hiszpanii, gdzie nie ma praktycznie wirusa. Poza tym, miejscowość była spokojna oraz cicha. Obojgu zależało, aby to nie było tłumnie oblegane miejsce przez turystów. Właśnie z tego powodu nie zdecydowali się na wakacje w Polsce. Nie chcieli się narażać na spotkanie z paparazzi.

Jak ten czas wpłynął na ich związek? Musimy przyznać, że niezmiernie pozytywnie. Tenże wyjazd był w ich wspólnym życiu najdłuższy. W związku z tym udał się wręcz znakomicie. Wrócili nie tylko wypoczęci, ale również prze-szczęśliwi.

Jak wygląda ich obecne życie?

Życie każdego z nas wygląda teraz naprawdę różnie. Zwykle wszystko odwróciło się o sto osiemdziesiąt stopni. Edward Miszczak pracuje teraz zdalnie z domu, a Ania dba o to, aby regularnie oraz zdrowo się odżywiał. Edward ostatnio przyznał, że już dawno nie czuł się taki zaopiekowany.

Gdy na początku ubiegłego roku został nieszczęśliwym i smutnym wdowcem, wcale nie przypuszczał, że jeszcze będziemy dane się zakochać. Jednak tak się stało. Na korytarzach stacji TVN plotkuje się, że para całkiem poważnie myśli o tym ślubie. Może szczęśliwie spędzone wakacje oraz więcej czasu wolnego przyspieszy te plany? Nie znamy szczegółów.

Jedno jest pewne – pomimo początkowym kontrowersji musimy przyznać, że obecnie każdy z nas odbiera parę tą naprawdę pozytywnie. Widać, że bije od nich szczęście oraz miłość. Niczego więcej nie potrzeba.

Na dodatek widać, że się świetnie ze sobą dogadują oraz tworzą udany związek. Pomimo różnicy wieku widać, że zarówno Edward Miszczak odmłodniał w objęciach Anny oraz Anna Cieślak jest znacznie bardziej zadowolona z życia będąc w związku z Edwardem.

Coś czujemy, że już niebawem zobaczymy czy też przeczytamy o ślubie tej pary. Na pewno życzymy im wszystkiego co najlepsze i wierzymy, że będą zgodnym oraz szczęśliwym małżeństwem. Nie ma tutaj żadnych wątpliwości. Wiedzmy, że pewnie było to prawdziwe przeznaczenie. Pewnie kilka lat temu nawet nie myśleli o takim związku. Jest to oczywiste.