5 propozycji damskich fryzur na maj 2021

„To był maj, pachniała Saska Kępa, szalonym, zielonym bzem” – śpiewała Maryla Rodowicz w bujnej, wiosennej fryzurze. Rzeczywiście, okres majowy należy do wyjątkowo szalonych i ciepłych dni, które pozwalają na szaleństwa z włosami. Jakie mamy propozycje dla niezdecydowanych jeszcze pań? Oto pięć możliwości ułożenia fryzury!

W tym tekście pokażemy, w jaki sposób możecie ułożyć włosy, jeżeli chcecie być modne w maju 2021 roku. Pamiętajcie, że większość z naszych propozycji to ponadczasowe klasyki i będą tak samo podobać się teraz, jak i w maju za 3 lata. Panie, które zdecydują się już na wybranie najciekawszej stylizacji na głowie w maju, powinny ściągnąć aplikację Jean Louis David, która dostępna jest w Sklepach Google (https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.jeanlouisdavid) oraz App Store (https://apps.apple.com/pl/app/jean-louis-david-polska/id1006590394) i umówić się na wizytę fryzjerską.

Jakie fryzury polecamy paniom w maju 2021 roku?

Pamiętajcie, że maj to miesiąc szaleństwa. Nie musicie stosować się do poniższych kanonów. Możecie potraktować ten tekst wyłącznie jako inspirację lub swego rodzaju punkt zaczepienia w zaprojektowaniu wymarzonej fryzury na maj.

  1. Klasyczny kok – jedna z najwygodniejszych stylizacji, która pozwala modnie przejść przez majowe trendy. Możesz też go dowolnie modyfikować!
  2. Warkocz podwójny – coś dla kobiet, które lubią mieć upiętą fryzurę, ale jednocześnie chcą zaznaczyć długość swoich włosów.
  3. Fryzura z grzywką – frywolnie falująca grzywka będzie świetną odskocznią od codzienności i nada charakteru majowej stylizacji.
  4. Fale i loki – jeżeli na co dzień nosisz proste włosy, to teraz postaraj się je trochę pokręcić. Szalony maj wiąże się z nieuporządkowaną fryzurą!
  5. Warkocze – krótkie warkocze kojarzą się z dziewczynkami, jednak która z nas nie chce poczuć młodości? Dobrze wykonane warkocze będą fantastycznym sposobem na spędzenie wiosny i lata!

Którą z powyższych fryzur wybieracie? A może macie swoją ulubioną?